Kerttervezési, kertépítési és kertgondozási szolgáltatásainkkal készséggel állunk rendelkezésére!

Figyelmeztetés

Property-ID invalid. Google Analytics is not implemented properly on the page. Please go to plugin settings and enter a valid Google Anyltics Proprety-ID.

Beszerző munkatársat keresünk!

Csatlakozz csapatunkhoz! Beszerzői munkakör betöltésére munkatársat keresünk!

 Munkakezdés azonnal, munkabér megegyezés szerint. Teljes állású foglalkoztatottság egész évben! Hétvégi munkavégzés külön díjazásban.

 Feladatok:

  • operatív és stratégiai beszerzési feladatok
  • beszerzési költségek csökkentése
  • beszerzési folyamatok optimalizálása
  • új beszerzési lehetőségek felkutatása

Feltételek:

  • felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki-gazdasági végzettség előny)
  • beszerzői tapasztalat (kertészeti, kertépítési termékek ismerete előnyt jelent)
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és kapcsolatfenntartó képesség,
  • jó folyamatkezelő képesség
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt
  • eredmény centrikus attitűd
  • határozott fellépés, magabiztos személyiség, precíz munkastílus
  • MS Office csomag ismerete (Magas szintű Excel ismeret)
  • B/C kategóriás jogosítvány

 Előnyt jelent:

- angol tárgyalóképes aktív nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

- kertépítésben szerzett tapasztalat

- parképítő és fenntartó végzettség

A munkavégzés helye: Göd

Havi nettó fizetési keret: 210-280 000 Ft + bónuszok

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: kisvakond@kisvakond.eu

Joomla SEF URLs by Artio

Style Selector

Layout Style

Background Image