Állásajánlatok

A Kisvakond Zöldtetőépítő Zrt. sikere a Megrendelők magas színvonalú kiszolgálásában rejlik. Minden munkatársunk arra törekszik, hogy Megrendelőink számára a kerttervezés, kert- és parképítés illetve a kert- és park karbantartás területén olyan szolgáltatást nyújtsunk, amellyel a Kisvakond Zöldtetőépítő Zrt.-vel való munka élménnyé válik.

Annak érdekében, hogy a piaci kihívásokra rugalmasan tudjunk reagálni, a szervezet minden szintjén a megújulásra törekszünk.

Kezdeményező, innovatív, mindig megújulni és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk, akiknek a természet, a föld, a növények tisztelete egyaránt fontos. Olyan kollégákat, akik elkötelezettek és minőségi munkával szeretnének értéket teremteni, nem ijednek meg a fáradságos munkától és fontos számukra a közösség szolgálata. Akik egy együttműködő és hatékony csapat részeként szeretnének mindig többet és jobbat alkotni.

Remélem, hogy azonosulni tud célkitűzéseinkkel, és állásajánlataink közül találni fog olyan pozíciót, mely megfelel elképzeléseiknek, és szakértelmével erősíteni tudja csapatunkat.
Üdvözlettel:
Nagy Csanád, tulajdonos

Raktáros – Értékesítő munkatárs

Raktáros-Értékesítő munkatársat keresünk hamarosan nyíló Gödi Kertépítők Áruháza Garden Centerébe.

Feladatok

  • árukészlet napi szintű kezelése,
  • anyagok mennyiségi és minőségi átvétele; egyeztetés a rendeléssel,
  • rendelések összekészítése, kézi ill. gépi ki- és berakodása,
  • közreműködés a leltározási, ellenőrzési és készletnyilvántartási munkákban,
  • árukiadás, vásárlók udvarias kiszolgálása,
  • vevők szakszerű tájékoztatása a termékkínálatról,
  • értékesítő munkatárs ideiglenes helyettesítése – eladói feladatok ellátása, forgalmazott termék helyszíni értékesítése.

Elvárások

  • középfokú végzettség, raktározási ismeretek,
  • targonca kezelői jogosítvány,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • pontosság, megbízhatóság és terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • kereskedelemben való jártasság,
  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Göd környéki lakóhely.

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű munkaviszony,
  • stabil munkahely,
  • Göd központú munkavégzés,
  • munkaidő hétfőtől-péntekig 6-17 óráig, váltott műszakban,
  • versenyképes jövedelem, havi bónusz.

A munkába lépés időpontja: akár azonnal. Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével várjuk a beszerzes@kisvakond.eu email címre.

Projektkoordinátor / Termeléselőkészítő mérnök

Futó és induló zöldtető kivitelezési projektjeinkhez keresünk projektkoordinátor / termeléselőkészítő mérnököt gyakorlattal, és zöld megoldásokra nyitottsággal.

Legnagyobb futó projektjeink:

  • Millenium Gardens / Trigránit
  • Grand Corvin by Cordia / Cordia
  • Duna Terasz Grande / KÉSZ
  • Waterfront City / Biggeorge
  • BpOne / Futureal
  • Szervita Square / DVM

Önéletrajzát ide várjuk: kisvakond@kisvakond.eu

Kertész/Kertépítő/ Beltéri növénygondozó

Kisvakond-Park Kft keres Kertész/Kertépítő/Irodai növénygondozó munkakör betöltésére, kertépítési munkákban jártas munkaerőt, betanított fizikai munkára. Munkavégzés főleg Budapest és környéke lokációval. Munkakezdés azonnal, munkabér megegyezés szerint. Teljes állású foglalkoztatottság egész évben! Hétvégi munkavégzés külön díjazásban.

Beltéri növénygondozó esetében részmunkaidős munkavállalási lehetőséget is biztosítunk.

Feltételek:

  • Jó munkabírás
  • Felelős hozzáállás, pontosság, megbízhatóság
  • Minimális kertészeti tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség
  • Kertépítésben szerzett tapasztalat
  • Parképítő és fenntartó végzettség
  • Dísznövénykertész végzettség
  • B/C kategóriás jogosítvány
  • Gépkezelői jogosultság (OKJ vizsga)

A munkavégzés helye: Budapest és környéke/változó